Благодійна організація Європейські традиції доброчинності (ETOC) допомогає Українцям харчовими наборами, медикаментами

ПРО ФОНД

 Благодійний фонд БО "ЄВРОПЕЙСЬКІ ТРАДИЦІЇ ДОБРОЧИННОСТІ" - це некомерційна організація, працююча з 2015 року, яка має три основні напрямки діяльності:

1. Швидке реагування на події в Україні, які вимагають негайного вирішення, такі як допомога деакупованим регіонам України, допомога медикам із доставкою необхідних термінових медикаментів, ін.

2. Підтримуюча допомога людям похилого віку, дітям, людям з обмеженою працездатністю, тваринам у зонах, в яких йде війна - адресна доставка їжі та медикоментів, допомога з евакуацією та пошуком нового місця проживання.

3. Проектна діяльність – розробка проектів, які у більш довгостроковій перспективі допоможуть Україні – організація виробництва дронів-металошукачів для розмінування звільнених територій, створення хабів для переселенців, ін.

Наша команда – це волонтери, які у минулому житті були юристами, айтішниками, викладачами, простими робітниками, які обїєднавшись хочуть зробити свій внесок у допомогу своїй країні та зробити Україну частиною гідної Європейської родини.

   

 

Засновник: Бокк РоманДиректор: Ковтун Олександр


ЄДРПОУ 39731945 

Наш реєстраційний номер ЄР836

Реєстр  отримувачів гуманітарної допомоги зареєстрованих в Мінсоцполітики

Наказ про включення до реєстру

Витяг - Неприбуткова организація

Посилання на виписку фонду

Статут

Структура власності