Благодійна організація Європейські традиції доброчинності (ETOC) допомогає Українцям харчовими наборами, медикаментами

Конкурс на закупівлю «Дизельне паливо » та «БЕНЗИН А-95»БО «Європейські традиції доброчинності» (далі – «Організатор») оголошує конкурс на місцеву закупівлю «Дизельне паливо » та «БЕНЗИН А-95».

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення безперебійних виїздів до клієнтів  проекту ««Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнної відбудови»,  що фінансується БО «ХБФ «Благо».

1. Дизельне паливо 1300 літрів  (вказати вартість за 1л., наявність талонів)           березень - квітень 2023р. Бензин А-95 -300 літрів (вказати вартість за 1л., наявність талонів)    березень - квітень 2023р.

* Вказати термін дії паливних талонів.

Термін постачання товарів:

Щомісячно або щотижнево з березень 2023р. по квітень 2023р. 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг  Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Якість палива, наявність мережі заправок в межах  м. Харків.  Сертифікат якості пального. Перелік та адреси АЗС в межах міста Харків.

Термін дії паливних талонів  Вказати у Конкурсній пропозиції

Робота за безготівковим розрахунком та надання рахунків без ПДВ    Вказати у Конкурсній пропозиції

Вимоги до постачальника: Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг.  

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності Підприємства (ТОВ,ВАТ,ЗАТ,Приватні підприємства,тощо):

•  Копія свідоцтва про державну реєстрацію; 

•  Виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб(ЄДР);                    

•  Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість та ліцензії(якщо вид діяльності ліцензується). 

Конкурсна пропозиція складається з:

1.  Цінова пропозиція у формі рахунку-фактури або цінової пропозиції, прайс - листа, офіційного листа, тощо із вказаною додатковою інформацією.

2.  Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам.


Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з   наступним:

•  Учасник  ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників   http://network.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/Kodeks-povedinki-postachalnikiv.pdf

•   участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників  місцевої  закупівлі  забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього   отриманого таким   постачальником  за договором  та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з постачальниками Ковтун Олександр Павлович , тел.: (050) 7394979 

 Ел. Пошта: ka887762@gmail.com  

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі) :  

Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті.  З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник / виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури  місцевої закупівлі.

Визначення  переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з   дати відкриття цінових пропозицій. 

Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам  не пізніше 5  (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця   шляхом  надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою  або електронною поштою. 

Додаткова інформація :

Відповідь на цей Запит цінових пропозицій, разом із документами, зазначеними у таблицях, прошу направити не пізніше  01 березня 2023р. до 17.00 за київським часом,   на електронну пошту: ka887762@gmail.com

Контактна особа, відповідальна за закупівлю, Ковтун Олександр Павлович, 050 7394979


Документ оголошення

Запит цінових пропозицій